Hakkımızda


Hakkımızda

1989 yılında kurulan  ELBİSTAN MODERN SÜRÜCÜ KURSU tüm özel sürücü kursları gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve gözetimi altında halen Malatya Caddesi Bey Pasajı Kat 2 de eğitim öğretim   vermektedir.
    Kursumuzda halen . 18'er kişilik sınıflarda, uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla "bilinçli sürücüler" yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.
       Trafikte yaşanan sorunların çözümünde eğitim öncelikli yer almaktadır. Bilinçli, nitelikli ve sorumluluk duygusu gelişmiş sürücülerin yetiştirilmesi ivedilik arz etmektedir.
       Trafik eğitiminde sürücülerde beklenilen yönde değer-tutum ve davranış değişikliğinin sağlanması ve insanlarımıza yeni bakış, anlayış ve uygun ahlakî değerler kazandırılması için eğitim çok önemli bir unsur haline gelmiştir. Trafik sorununa çözüm getirilmesi demek insan unsuruna yatırım yapılması anlamını taşımaktadır. Bu da çağdaş davranış biçimlerinin kazandırılması eğitime büyük önem verilmesi ile mümkün olabilecektir.
        Kaliteli eğitim ve farklı hizmet anlayışını ilke edinmiş olduğumuz Elbistan Modern Sürücü Kursu bünyesinde teorik dersleri, zamanla kısıtlı olmayan pratik direksiyon eğitimiyle birleştirerek, adaylarımızın bilgilerini uygulamayla pekiştirmeleri için gereken her türlü imkan kurs süresi boyunca adaylarımıza sunulmaktadır.
       Bakımlı araçlarımızla  verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp "bilinçli sürücü" olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.
 
Biz biliyoruz ki burada aldığınız eğitim; sizin, sevdiklerinizin ve insanların yaşamları ile ilgilidir.
 
• Onun için dikkatliyiz. Teknolojiyi sonuna kadar kullanıyor, yenilikleri izliyor, deneyimli, kadrolarla çalışıyor size 2 ay değil yaşadığınız sürece hizmet etmek için altyapımızı her gün güçlendiriyoruz.
• Dileğimiz; eğitiminizle gurur duyup bizi sevgiyle hatırlamanızdır.

Yıllardır “BELGE DEĞİL EĞİTİM ÖNEMLİDİR”  düşüncesiyle öğrencilerini eğiten kurumumuz, aynı düşünce ile yıllar boyunca Elbistan ve Çevresine hizmet etmeye devam edecektir. Tüm Çalışan Personelimiz ilk günkü heyecanı ve arzusuyla çalışmaya devam etmektedir. İlk önce insan felsefesini benimseyen kursumuz, yaptığı yenilikler ile her zaman bir adım önde olmayı sürdürmektedir.

Modern Sürücü Kursu bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona almıştır.